Komentowana treść: Games TOP10 - wyniki za czerwiec
[#1] Re: Games TOP10 - wyniki za czerwiec
\o/ Ruff N Tumble, najlepsza amigowa platformówka. Suck on that, Frog :P
[#2] Re: Games TOP10 - wyniki za czerwiec
Ha ha, zielonego coś nie widać. :) A ja znów zapomniałem oddać głosa na Turri. :/ Motyla noga...
[#3] Re: Games TOP10 - wyniki za czerwiec
Trza podbić Shadow Of The Beast III
[#4] Re: Games TOP10 - wyniki za czerwiec
Głosy oddane OK
[#5] Re: Games TOP10 - wyniki za czerwiec
Perihelion na 54 miejscu...Szok !
[#6] Re: Games TOP10 - wyniki za czerwiec

@Hubez, post #3

>> Trza podbić Shadow Of The Beast III
oprócz tego Ishar II, Transarctice i Storm Mastera

[#7] Re: Games TOP10 - wyniki za czerwiec

@frywolny_marian, post #6

To głosujcie, inaczej ludki pokroju Parallaxa znowu wywindują Żabola.
[#8] Re: Games TOP10 - wyniki za czerwiec
A ja po raz drugi dałem dychę dla Fortisa.
[#9] Re: Games TOP10 - wyniki za czerwiec

@G. Kraszewski, post #8

Szit, zapomniałem...Ale w następnym miesiącu dam osiem, dycha zarezerwowana dla Breathless (jak zwykle)

W czerwcu oddano 36 głosów

Deczko mało osób głosuje. Powinno ich być przynajmniej 3 razy więcej - patrz ankieta o X1000.
[#10] Re: Games TOP10 - wyniki za czerwiec

@waldiamiga, post #9

Ja nie głosuję bo po prostu nie gram..
[#11] Re: Games TOP10 - wyniki za czerwiec

@pampers, post #10

Ja też, ale głosuje na gry które kiedyś u mnie rządziły i mam do nich jakiś tam sentyment.

Ostatnia edycja: 03.07.10 19:24:28
[#12] Re: Games TOP10 - wyniki za czerwiec

@G. Kraszewski, post #8

A ja po raz drugi dałem dychę dla Fortisa.


W czerwcu oddano 36 głosów, z czego jeden został unieważniony.

;)
[#13] Re: Games TOP10 - wyniki za czerwiec

@Solo Kazuki, post #7

Mam swoją teorię na taki stan rzeczy. Na Top10 głosują w dużej mierze amigowcy "świeżacy", bo starym albo się nie chce albo już nie grają. Taki "świeżak" kupi sobie A500, wpisze w Google Amiga, wyskoczy mu PPA i jego Top10. Zobaczy, że hit nr 1 to Superżaba i dalej nie szuka bo po co szukać skoro nic lepszego nie ma. Gra w superżabę, czasem odpali coś na chybił trafił ze swoich 5 tyś. ściągniętych z sieci adf'ów, trafi na gniota i wraca do superżaby. Mija miesiąc i sam głosuje na superżabe bo nic innego nie zna i koło się zamyka.

Przydałoby się w końcu odświeżyć nasz Top10. Superżaba, The Settlers i Cannon Fodder to niezłe gry, ale są setki równie dobrych i jeszcze lepszych. Szkoda żeby stały ciągle w cieniu tych "hitów".
[#14] Re: Games TOP10 - wyniki za czerwiec

@reactor, post #12

Mój głos nie został unieważniony, jak zwykle nietrafiona złośliwość.
[#15] Re: Games TOP10 - wyniki za czerwiec

@frywolny_marian, post #13

Ja świeżakiem nie jestem a głosuję ;) i już zaplanowałem sobie na jakie gry będę głosował w przyszłym miesiącu.
[#16] Re: Games TOP10 - wyniki za czerwiec

@reactor, post #12

Ucinając domysły, głos unieważniony był dublem.
[#17] Re: Games TOP10 - wyniki za czerwiec

@parallax, post #15

>> już zaplanowałem sobie na jakie gry będę głosował

Nie trudno zgadnąć na jakie ;)

@mailman
>> Ucinając domysły, głos unieważniony był dublem.

Na jakiej zasadzie weryfikujesz ilość oddanych głosów (wysłanych formularzy) przez danego użytkownika w ciągu miesiąca?

Ostatnia edycja: 03.07.10 22:29:20
[#18] Re: Games TOP10 - wyniki za czerwiec

@frywolny_marian, post #17

@frywolny_marian@ :D
@mailman@ To jak ktoś przez przypadek zagłosuje dwa razy, to nie może być tak, żeby pierwsze głosowanie się liczyło?
[#19] Re: Games TOP10 - wyniki za czerwiec

@parallax, post #18

To jak ktoś przez przypadek zagłosuje dwa razy, to nie może być tak, żeby pierwsze głosowanie się liczyło?

I z tego co wiem tak jest. Drugi głos w miesiącu puszczony przez tą samą osobę leci do kosza.
[#20] Re: Games TOP10 - wyniki za czerwiec

@frywolny_marian, post #17

@frywolny_marian

Na jakiej zasadzie weryfikujesz ilość oddanych głosów (wysłanych formularzy) przez danego użytkownika w ciągu miesiąca?

Każdy formularz zawiera kilka danych, które pozwalają mi stwierdzić co jest dublem, a co nie.

@parallax

To jak ktoś przez przypadek zagłosuje dwa razy, to nie może być tak, żeby pierwsze głosowanie się liczyło?

Tak jak odpowiedział waldiamiga, jeżeli ktoś zagłosuje dwa razy, to liczę tylko jeden głos - ten, który został oddany wcześniej. Kolejny leci do kosza. Czyli gdybyś zagłosował 50 razy i nikt inny nie oddałby już głosu, to w podsumowaniu byłoby, że oddano 50 głosów, z czego 49 unieważniono.
[#21] Re: Games TOP10 - wyniki za czerwiec

@mailman, post #20

Aha, brałem pod uwagę, że tak może być, ale nie byłem pewny.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem